Odkazy  
Oficiální stránky letiště Karlovy Vary http://www.airport-k-vary.cz/
Letecké akrobatické centrum, o.s. http://www.aerobatic.cz/
Aeroklub Karlovy Vary
http://www.sweb.cz/aeroklub.karlovyvary
FUN AIR s. r. o. http://www.fun-air.cz
Řízení letového provozu ČR
http://www.rlp.cz
Letiště Praha
http://www.prg.aero
Stránky Radka Kletečky (ex člena LKKV Group) http://www.airliners.cz
Planes CZ - vše o letecké dopravě http://www.planes.cz
Airways CZ - vše o letecké dopravě http://www.airways.cz
Vše o létání a paraglidingu - FLYING.CZ http://www.flying.cz
Praha Ruzyně pro spottery http://www.lkpr.info
Pardubice - spotterský informační server http://www.lkpd.site.cz
Brno a Praha - os-planes.info (spotterský web Ondry S.) http://www.os-planes.info
Brno - Tuřany - spotterský informační server http://www.lktb.info
Ostrava - Mošnov - spotterský informační server http://www.lkmt.cz
Letecké novinky, letecký rozcestník, fotografie, etc....

http://www.justplanes.com

Spotting nejen ve Frankfurtu http://www.scramble.nl/civ/airports/eddf.htm
Galerie letadel celého světa http://www.airliners.net
Czech Airliners - historie typů letadel http://www.volny.cz/czechairliners
Aviation Safety Network http://aviation-safety.net
ATIS pro LKPR, LKTB, LKKV a LKMT on-line http://lineart.wz.cz/atis.html
Stránky s informacemi o evropských letištích http://avia-dejavu.net
Naše oblíbené aerolinie  
České aerolinie
http://www.csa.cz
Travel Service, a.s. http://www.travelservice.aero
Smart wings - low cost airline http://www.smartwings.net
Sky Europe Airlines http://www.skyeurope.com
Aer Lingus http://www.aerlingus.com
Air Europa http://www.aireuropa.com
Air Berlin http://www.airberlin.com
Condor http://www.condor.com
Norwegian.no http://www.norwegian.no
EasyJet - low cost airline (česky) http://www.easyjet.com
TUIfly http://www.tuifly.com
Germanwings - low cost airline http://www.germanwings.com
Ryanair - low cost airline http://www.ryanair.com
Tunis Air http://www.tunisair.com.tn/
Karthago airlines http://www.karthagoairlines.com
Stránky pro virtuální nadšence  
Galerie fotografií letadel českých autorů http://gallery.vacc-cz.org
České virtuální aerolinie
http://www.csav.cz
Konference o virtuálním létání a řízení letového provozu http://www.pandora.cz/conference/satcocz
LKKV pro FS - jestli máte dojem, že by měly být novější soubory scenérií, zkuste přímo autory http://www.volny.cz/fs2002
Web české divize on-line sítě VATSIM http://www.vacc-cz.org
Diskusní forum o virtuálním on-line létání http://www.vacc-cz.org/forum/index.php
Mapy ČR pro virtuální piloty
http://www.vacc-cz.org/download/
Markyho stránky zabývající se Flight Simulatorem
http://flightsim.borec.cz
Databáze IVAO
http://www.ivao.org/db
Projekt Toma Z. Meinlschmidta, jehož úkolem je shromažďování všech VFR scenerií pro ČR http://vfr.meinlschmidt.org
Stránky Stefana Leppeka - několik letadel do FS -
mj "výroční" B737 -500 ČSA - OK - DGL
http://www.sleppek.de/
Stránky Davida Černého nejen o simulátorovém létání http://dc.vacc-cz.org/
Česká stránka věnující se Flight Simulatoru http://flightsim.periskop.cz